WordPress Konferans Teması

tarafından
201
WordPress Konferans Teması

, seminerler, konferanslar veya sempozyum gibi kurumsal etkinlikleri tanıtmak isteyenler için mükemmel bir profesyonel görünümlü WordPress temasıdır. Modern özellikler ve kullanıcı dostu bir arayüz ile oluşturulmuş, hem kullanımı kolay hem de zengin özelliklere sahip. Aslında, bu temayı kullanmak için herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmanıza bile gerek yok. Bu tema, etkinliklerinizi tanıtmanıza yardımcı olacak birden çok Harekete Geçirici Mesaj düğmesiyle birlikte gelir. Konferans ayrıca WooCommerce uyumludur, SEO optimize edilmiştir ve RTL dil desteği ile çeviri hazırdır.

WordPress Konferas Teması Özellikleri

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca değiştirin. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Sağdan Sola (RTL) Desteği

Yerel sağdan sola metin yönü olan uluslararası kullanıcılar için, temayla ilgili özel destekten kendisiyle ilgili gerekli tüm desteği kolayca alın.

Harika Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri

Gönderinize entegre edilebilecek güzel harekete geçirici mesaj düğmeleri içe aktarın veya oluşturun. Daha fazla ziyaretçiyi cezbetmek için aynı derecede ilgi çekici metin içeren ikna edici ve yenilikçi harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyin

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – arka plan rengini veya arka plan resmini sadece birkaç adımda değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

WordPress Konferans Temaları

WordPress Konferans Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR