WordPress Otel Teması

tarafından
228
WordPress Otel Teması

Hotel-Melbourne , Oteller, Restoranlar, Seyahat Acenteleri ve benzeri siteler için mükemmel, güzel görünümlü bir WordPress temasıdır. Sezgisel ve kullanımı kolay bir pakette bir araya getirilmiş tonlarca kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Herhangi bir sorununuz varsa, size rehberlik edecek ayrıntılı belgeler vardır. Sitenizin güzel olmasını sağlamaya yardımcı olacak, farklı türdeki sayfalar için çok sayıda iyi tasarlanmış şablon vardır. WooCommerce ile uyumluluğu, çevrimiçi parasal işlemlerin süper kolay olmasını sağlar.

WordPress Otel Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Retina Hazır

İnç kare başına daha fazla piksel gösteren retinaya hazır ekran sayesinde web sitenizde daha keskin ve net görüntü ve çözünürlük elde edin!

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Çoklu Yazı Formatı Desteği

Kullanıcılarınızın sitenize bağlı kalmasını mı istiyorsunuz? Birden çok gönderi formatını desteklediği için web sitenize görseller, videolar veya her türlü medya dosyasını gömün.

WordPress Otel Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR