WordPress Otel Teması

tarafından
292
WordPress Otel Teması

Oteliniz için site mi kurmak istiyorsunuz? Tam olarak doğru yerdesiniz. WordPress sistemini sitenize kurarak bir site oluşturmak artık çok basit. WordPress Türkiye sitesinden indireceğiniz sistem dosyalarını sunucuya atarak kurulumu çok basit şekilde yapabilirsiniz. Sitenize WordPressi kurduktan sonra WordPress Otel temasını sitenize kurarak sitenizi oluşturabilirsiniz. WordPress'e nasıl tema yükleyeceğinizi bilmiyorsanız WordPress Tema Nasıl Yüklenir? adlı yazımızı inceleyebilirsiniz. ile sitenize ayrı bir hava katacaksınız.

Müşterileriniz sitenizi ziyaret ederek otel hakkın her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabilecek ve sizinle rahatlıkla iletişime geçebilecekler. Müşterilerinize aradıklarını bulmalarını kolaylaştıracak bir temayla karşı karşıyasınız. Otelinize ait resimleri öne çıkan resimler alanına ekleyerek müşterilerinizi otelinizin şıklığıyla ilgilerini çekeceksiniz. WordPress otel teması ile artık sizde otelinizi web dünyasına taşımış olacaksınız.

WordPress Hotel Theme

Ücretsiz WordPress Otel Teması

WordPress Otel Teması Özellikleri

Responsive Tasarım

Responsive tasarım sayesinde sitenizi ziyaret eden müşteriler sitenizi en uygun biçimde görüntüleyecekler. Müşterilerin cihaz boyutları ve ekran yönü tespit edilerek görüntü ona göre aktarılmaktadır.

Hızlı Tasarım

En iyi olmak istiyorsanız hız sizin için ayrı bir önem taşıyacaktır. Sitenizin açılış hızı müşterilerinizi memnun edecek düzeydedir. Geç açılan siteler büyük oranda müşteri kaybetmektedir. Hızlı geçişler sayesinde müşterileriniz sizleri tercih etmekten çekinmeyecek.

Kolay Özelleştirilebilir Tasarım

Otel teması birçok değişikliğe müsade eden bir temadır. Panel üzerinden temanın birçok yerini değiştirebilirsiniz. Bu değişiklikleri yapabilmek için herhangi bir kod bilmenize gerek yok tamamen panel üzerinden basit bir şekilde değişiklik yapabilmek mümkün.

Canlı Özelleştirme

Özelleştirme ön izleyici ile yaptığınız değişiklikleri yayınlamadan görmek artık mümkün. Yapacağınız değişikliklerin nasıl göründüğünü canlı olarak görebilecek ve bu sayede hızlı değişiklikler yapabileceksiniz.

Retina Uyumlu

İnç başına daha fazla piksel retinaya uyumlu bir tasarıma sahiptir. Retina uyumlu tasarım ile daha keskin, net görüntü ve çözünürlüğe sahip olacaksınız.

Demo Seçeneği Mevcut

WordPress konusunda acemi iseniz demo seçeneği tam size göre. Temayla birlikte hazır olarak gelen demo seçeneğini tek tık ile kurarak sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Demoyu kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey ince ayarları kendinize göre değiştirmek olacaktır.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Tema tüm tarayıcılarla tamamen uyumlu olarak çalışmaktadır. Müşterilerinize tarayıcı konusunda sıkıntı yaşamayacaklarının garantisini bu tema ile verebilirsiniz.

WordPress

WordPress Otel Teması İndir

İNDİR