WordPress Yardım Kuruluşu Teması

tarafından
334
WordPress Yardım Kuruluşu Teması

, insanların ve kuruluşların kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz olarak mobil uyumlu web siteleri oluşturmalarına yardımcı olmak için oluşturuldu. Bu zarif ve kullanımı kolay , Charity, Foundations, Trust ve kar amacı gütmeyen kuruluşların işlerini kolaylıkla kolaylaştırmaları için uygundur. Hayırsever, amaç için bağış toplamanıza yardımcı olacak bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle güzel bir afiş oluşturmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcılarınızın kuruluşunuz tarafından en son görev ve etkinliklerle güncellenmesi için StatCounter, sosyal medya sayfaları ve blog gönderilerini de görüntüleyebilirsiniz.

WordPress Yardım Kuruluşu Teması

WordPress Yardım Kuruluşu Teması

WordPress Yardım Kuruluşu Teması Özellikleri

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Özel Widget'lar

Web sitenizdeki içerik parçalarını ve medyayı, özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgi özel widget'larla karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

Gelişmiş Tipografi

Titizlikle tasarlanmış başlıklar, paragraflar ve Google yazı tipleri gibi bir dizi şık ve zarif tipografi seçeneği edinin. Harika içeriğinizi cesur ve güzel bir tasarımla sergileyin.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyacınıza ve blog gereksiniminize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

Demo İçeriği Mevcuttur

Güzel tasarlanmış web sitesi şablonlarını tek bir tıklamayla içe aktarın ve özelleştirmeye başlayın. İnce ayarlı bir tasarıma ve kullanılan maksimum tema olanaklarına sahip bir web sitesine sahip olmanın en hızlı yoludur.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeye tıklayarak yükleyin.

WordPress Yardım Kuruluşu Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR