WP Diary WordPress Blog Teması

tarafından
229
WP Diary WordPress Blog Teması

WP Diary ile sitenize yumuşak ve zarif bir görüntü kazandırabilirsiniz. Hayatında hiç kodlarla uğraşmamış birisi bile rahatlıkla kurulumunu yapabilir ve kullanabilir. WP Diary daha çok kişisel bloglar tarafından tercih edilse de tema üzerinde yapabileceğiniz özelleştirmeler sayesinde dergiler, magazin ve teknoloji sitelerine rahatlıkla uyarlayabilirsiniz.

WP Diary sizlere neredeyse sınırsız diyebileceğimiz özelleştirme imkanı sunuyor. Çoklu renk seçenekleri ile temayı renklendirebilir ve kategorilere özel olarak renkler belirleyebilirsiniz. WP Diary yapılan hız testlerinde de yüksek puanlı sonuçlara ulaşmıştır. Retina uyumlu ekran ile fotoğraflarınızı duyarlı ve güzel şekilde ziyaretçilere sunabileceksiniz.

WP Diary WordPress Blog Teması Özellikleri

Kolay Logo Yükleme Seçeneği

Tema panelinden hazırladığınız logoyu tek adım ile sitenize yükleyebilirsiniz. WP Diary burada daha önce WordPress kullanmamış ve kodlama konusunda çok bilgisi olmayan kullanıcılara kolay ve hızlı bir kullanım sunuyor.

Retina Ekran Desteği

Daha fazla piksel gösteren retina ekran desteği de mevcut. Retina ekran desteği sayesinde ziyaretçiler daha keskin, daha net ve yüksek çözünürlükte görüntü ile karşılaşacaklar.

Responsive Tasarım

Ziyaretçilerin kullandığı cihazın ekran boyutu otomatik olarak algılanıp cihazın ekran boyutuna göre tasarım sunulmaktadır. Bu özellik sayesinde sitenize giriş sağlayan tüm cihazlar duyarlı tasarım sayesinde sorunsuz ve uyumlu bir görüntüyle karşılaşacak.

Sosyal Medya Platformlarına Uyumlu

Sosyal medya adreslerinizi panelin üzerinden girerek sosyal medya ikonlarını sitenizde aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ek uğraş olmadan ziyaretçilere sosyal medya hesaplarını sunma imkanınız olacak.

Sınırsız Özelleştirme İmkanı

WP Diary sitenizin neredeyse tamamını değiştirme imkanı sunuyor. Arka plan rengini değiştirebilir hatta isterseniz arka plana resim bile ekleyebilirsiniz.

Hızlı ve Hafif Tasarım

Biliyorsunuz ki arama motorları açısından sitenizin açılış hızı büyük önem arz etmektedir. WP Diary sayesinde ziyaretçilere hızlı bir açılış sayfası sunarak onları etkileyebilirsiniz. Ayrıca hızlı açılış sayfası sayesinde SEO konusunda sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Sağdan Sola Yazı Desteği

Projeniz farklı diller üzerine olacaksa özellikle arapça için sağdan sola desteği sunulmaktadır. Dil desteği sayesinde temayı bir çok dilde kullanabilir ve çeviride bulunabilirsiniz.

Sade ve Basit Tasarım

WP Diary teması tamamen sade ve basit bir tasarıma sahip. Sade ve basit diyerek sakın kenara atmayın. Tamamen göze hitap eden ve istediğiniz taktirde üzerinde değiştirmeler yapabileceğiniz bir tasarıma sahip.

Ücretsiz WordPress Temaları İndir

İNCELE  İNDİR