Zakra WordPress Teması

tarafından
468
Zakra WordPress Teması

Zakra, profesyonel bir görünüme sahip hızlı ve esnek ücretsiz bir kurumsal WordPress temasıdır. Kurumsal firmaların bir çoğu kullanımı ve hızı bakımından artık WordPress sistemini tercih ediyor. Kurumsal alana talep artınca haliyle kurumsal WordPress tema sayıları da gün geçtikçe artış göstermeye devam ediyor. Temalara çeşitli özellikler ekleyerek temaların kullanılabilir ve ayrıcalıklı olması sağlanıyor. Zakra kurumsal WordPress teması rakip temalar arasında öne çıkan temalar arasında bulunuyor.

Çeşitli özelleştirmeler yaparak her türlü işletmeniz için kullanabileceğiniz bir temadır. Aktif olarak 50.000 den fazla kullanıcıya ve bugüne kadar 650.000 civarı indirme sayısına sahip. Bu kullanıcı ve indirme sayılarına bakarak temanın ne kadar popüler olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz.

Tema beraberinde 10 demo seçeneği ile gelmektedir. Daha önce WordPress tecrübesi olmayanlar için veya hiç uğraşmak istemeyenler için büyük hizmet diyebiliriz. Demo seçenekleri arasından size en uygun olanı kurduktan sonra tema üzerinde değişiklikler yaparak temayı özgün hale getirebilirsiniz.

Zakra kurumsal WordPress teması Gutenberg uyumluluğu ile birlikte geliyor. Gutenberg ile sitenizin neredeyse her alanının değiştirebilir ve farklı biçimler oluşturabilirsiniz.

Zakra WordPress Theme

Zakra WordPress Teması

 

Zakra Kurumsal WordPress Teması Özellikleri

Kutu Biçiminde Geniş Düzen

Hayal gücüne güveniyor musun? O halde kontrol senin elinde. Geniş düzene sahip kare veya kutulu biçimindeki tasarım düzenleriyle siteni ilgi çekici hale getirebilirsin.

Ek CSS Seçeneği

WordPress sitenizin CSS dosyalarına ek CSS seçeneği ile eklemeler yapabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir dosya ile uğraşmadan ve dosyayı bozarım korkusu olmadan istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

SEO Dostu Tema

İnternet aleminde siteniz konusunda başarılı olabilmek istiyorsanız arama motorları tarafından sitenizin sevilmesi lazım. Kurallara uygun olan içeriklerinizle ve SEO uyumluluğu ile sitenizi arama motorlarına sevdirebilirsiniz. SEO uyumluluğu sayesinde her zaman üst sıralara oynayabilecek ve sektörünüzde ses getirebileceksiniz. Zakra, popüler olan SEO eklentileri ile uyumlu çalışmaktadır. Daha önce eklenti kurulumu yapmadıysanız WordPress Eklenti Kurulumu Nasıl Yapılır? adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kolay Logo Yükleme Seçeneği

Sitenize ait logoyu tek bir tıkla yüklemek istemez miydiniz? Cevabınız evet ise Zakra teması bu olanağı sizlere sunuyor. Tek bir tık ile logonuzu yükleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Çoklu Demo Seçeneği

Temanın tüm özelliklerinden faydalanmak isteyenler için demo seçeneği birebirdir. Temayla birlikte sunulan 10 demo arasından istediğiniz kurabilir ve üzerine değişiklikler yapabilirsiniz.

Geniş Çapta Özelleştirebilme

Zakra wordpress temasının neredeyse her alanının değiştirebilir ve çeşitli renklere boyayabilirsiniz. Ziyaretçilerin sitenizde uzun süre vakit geçirmelerini istiyorsanız onların ilgisini çekebilecek bir site tasarlamalısınız. Zakra tasarım üzerindeki değişiklikleri tamamen hayal gücünüze bırakıyor.

Gelişmiş Yazı Tipleri

Temanın panelinde bulunan tipografi seçenekleri kısmında temanın her alanındaki yazı tiplerini, boyutlarını ve renklerini değiştirebilirsiniz. Zakra kurumsal WordPress teması ile kontrol sizin elinizde derken şaka yapmıyorduk. Bu temada değişim yapamayacağınız alan sayısı kısıtlı.

Responsive Tasarım

Responsive tasarım sayesinde sitenizi ziyaret edenlerin ekran boyutları otomatik olarak algılanacak ve tasarım cihazların ekran boyutlarına uygun bir biçimde sergilenecek. Bu sayede sitenizi görüntülerken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklar.

Sayfa Oluşturucu Özelliği

Mükemmel sayfalara sahip olmak istiyorsanız ve sayfalarınızı kendinize özel kılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zakra sayfa oluşturucu eklentileriyle tam uyumlu çalışabilmektedir. Bu eklentiler ile sayfalarınızı farklı biçimlerde sunabileceksiniz.

Zakra WordPress Teması İndir

Kurumsal WordPress Temaları

İNCELE  İNDİR