İnstagram Profil Resmi Büyütme Scripti

tarafından
745
İnstagram Profil Resmi Büyütme Scripti

İnstagram Facebook şirketinin eline geçtikten sonra büyük bir yükseliş yakalamış durumda. Sosyal medyalar arasında liderliğe oynamaktadır. Durum böyle olunca İnstagram kullanıcı sayısı da milyonları aşmış durumda. İnstagram kullanıcıları çoğu zaman meraklarına yenik düşebilmektedirler. Biliyorsunuz ki karşıdaki kişinin profil resmi normal şartlarda büyük olarak görüntülenemiyor. İnstagram scripti ile bunu gerçekleştirmek artık çok basit. İnstagram'ın uzantılarından yola çıkarak profil resimlerini büyük biçimde görüntülemek mümkündür. Paylaşacağımız bu ile bu işlem için ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Bu şekilde meraklı olan ziyaretçileri sitenize toplayarak onlara uğraşmadan istediklerini verebileceksiniz. Script sayesinde arattığınız kullanıcının tüm bilgilerini ve profil resmini büyük biçimde görüntüleyebileceksiniz. Bu script sayesinde sektörü ele geçirebileceksiniz. Dilerseniz paylaştığımız diğer scriptleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İnstagram Profil Resmi Büyütme

İnstagram Profil Resmi Büyütme Sitesi

İnstagram Profil Resmi Büyütme Scripti Özellikleri

  • Tamamen sade bir tasarıma sahip.
  • Arattığınız İnstagram kullanıcısının takipçi sayısını, takip ettiği kişi sayısını, biyografisini ve fotoğrafını görüntülemektedir.
  • Resmi büyüt butonuyla kişinin profil resmini büyütebilirsiniz.
  • Fazla sayfaya sahip olmadığı için kullanımı basittir.

İnstagram Profil Resmi Büyütme Sitesi Kurulumu

  1. Sitemizde bulunan buton ile script dosyalarını bilgisayarınıza indiriniz.
  2. İndirdiğiniz script dosyasını klasöre çıkarınız.
  3. Sitenizin sunucu bilgileriyle FTP programına giriş yapınız. Sunucu bilgilerini bilmiyorsanız hosting firmanızdan öğrenebilirsiniz.
  4. FTP programı yardımıyla script dosyalarını sitenizin ana dizinine atınız.
  5. Yüklenme tamamlandıktan sonra scripti sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

İnstagram Profil Resmi Nasıl Büyültülür?

İnstagram Profil Resmi Büyütme

İNCELE  İNDİR