Ücretsiz Gelişmiş E-Ticaret Scripti V1

tarafından
864
Ücretsiz Gelişmiş E-Ticaret Scripti V1

Günümüzde esnaflar maliyetler içinde boğulup yakalamak istediği satışları ve ciroları yakalamakta çoğu zaman güçlük çekmektedir. Esnaflarımızın elde etmek istediği ciro ve satışları yakalamasında artık e-ticaret baş rolde olacak. Masraf olarak sadece domain ve hosting gibi basit maliyetler ile paylaşmakta olduğumuz Ücretsiz Gelişmiş E-Ticaret Scripti V1 kullanarak satışlarını iki katına kadar arttırma olanağını sağlayacaktır.

E-Ticaret günümüzde sektör olarak büyük paya sahip bir duruma gelmiştir. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan e-ticaret sektöründe sizde yerinizi alarak bu sektör ile kazancınızı arttırabilirsiniz. Fiziki bir iş yerine sahip olmanıza gerek olmaksızın kuracağınız bireysel şirket ile sadece sitenizle ilgilenerek ürün sayısını arttırıp ve güncel tutarak kazancınızda gözle görülür bir artış sağlayacaksınız.

Elinizde stok tutmadan da satış yapmanız mümkündür. Ürün tedarikçisi ile anlaşma sağlayarak satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin tedarikçi tarafından alıcıya yollanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle stok tutmanıza ve ürünleri stoklayacağınız depoya ihtiyaç duymacaksınız. Stok tutmayarakta kira masrafınız kurtulmuş olup kar oranınızı arttırmış olacaksınız. Geriye size yapılacak tek şey sitenizin reklamını ve SEO hizmetini yaparak ürünlerinizi geniş kitleye yaymak kalıyor. Unutmayın ki e-ticaret sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olmak her zaman avantajdır. Eğer WordPress üzerinden e-ticaret yapmak istiyorsanız Zigcy Lite WordPress E-Ticaret Teması yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Gelişmiş E-Ticaret Scripti V1 Kurulumu

  • Sitemizde bulunan indirme butonuna tıklayarak yönlendirildiğiniz siteden dosyalarını indiriniz.
  • Sunucu panelinize bağlanarak bir veri tabanı oluşturun. (Sunucu paneli bilgilerinizi bilmiyorsanız hosting sağlayıcı firmanıza danışarak öğrenebilirsiniz.)
  • İndirdiğimiz klasör içerisinde bulunan etic.sql dosyasını oluşturduğumuz veri tabanı içerisine aktarıyoruz.
  • Script klasörü içerisinde bulunan system klasöründeki ayar.php dosyasını açıyoruz.
  • ayar.php içerisinde bulunan veri tabanı bilgilerini kendi oluşturduğumuz veri tabanı bilgileri ile değiştiriyoruz.
  • System içerisindeki fonksiyon.php dosyasını açıyoruz ve 13. satırda bulunan kısıma sitemizi başında www. olmadan yazıyoruz.
  • $site = $www . "localhost";  
  • Anlatılan işlemleri tamamladıktan sonra FTP programları yardımıyla script dosyalarını sunucuya aktarıyoruz.

 

Ücretsiz Gelişmiş E-Ticaret Scripti V1 Giriş Bilgileri

Admin paneli uzantısı: siteadı.com/ozzzpanel
Kullanıcı adı: admin
Şifre: admin

Panelli E-Ticaret Scripti

E-Ticaret Scripti

Ücretsiz E-Ticaret Scripti İndir

İNCELE  İNDİR

rar şifresi: maytema