Ücretsiz Dergi Scripti

tarafından
1074
Ücretsiz Dergi Scripti

Ücretsiz ile dergi oluşturmak artık çok kolay. Bu yıllardır pek çok kişi tarafından kullanmış ve beğenilmiş bir scripttir. Düzenlenmesi gayet basit ve uğraş istememektedir. Dergi scripti geliştiricileri tarafından tamamen ücretsiz olarak piyasa sürülmüştür. Scripti sitemiz üzerinden indirerek kendi sitenize kurarak dergi oluşturmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Oluşturduğunuz kitlenizin ilgi alanlarını belirleyerek onlara özel dergi çıkarabilirsiniz.

Her ne kadar ufak çaplı olsa da ilerleyen günlerde daha büyük kitlelere hitap edebilirsiniz. Scriptin düzenlemesi oldukça basit yapmanız gereken tek şey sayfalarda gösterilen resim dosyalarını düzenlemektir. Düzenlemeyi yaparak oluşturduğunuz dergi sayfalarını siteye ekleyebilirsiniz. Bu script sayesinde kendi dergi yayınınızı yapabilecek ve ziyaretçilerin ilgisini çekebileceksiniz.

Bu script ücretsiz olmasına rağmen birçok özelliğe sahip. Tamamen ücretsiz olarak piyasa sürülen bu script ücretsiz olması ve birden fazla özelliğe sahip olmasıyla büyük ilgi görmüş durumda. Sizlerde özelliklerini inceleyerek dilerseniz scripti indirip kurulumunu sağlayabilirsiniz. Sitemizde paylaştığımız diğer scriptleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Dergi Scripti Özellikleri

  • Büyüteç bulunmaktadır. Büyüteç ile sayfanın her yerini ayrıntılı bir şekilde incelemek mümkün.
  • Dergi sayfalarını sıralı biçimde görüntüleme
  • Tam ekran modu ile dergi sayfalarını tam ekran biçiminde görebilmek mümkün.
  • Ses düzeyini ayarlayabilme.
  • Yazdır seçeneği bulunmaktadır. Yazdır seçeneği ile derginin sayfasını yazdırabilecekler.
  • Derginin sayfa geçişleri hem mouse ile efektli biçimde hemde aşağıda bulunan oklarla sağlanmaktadır.

Dergi Scripti İndir

İndir

İNDİR