Zigcy Lite WordPress E-Ticaret Teması

tarafından
248
Zigcy Lite WordPress E-Ticaret Teması

Güvenli altyapıya sahip olmasından dolayı artık e-ticaret siteleri de WordPress altyapısı kullanmaya yöneliyorlar. Kullanıcıların WordPress'e yönelmesiyle sayısı da bir hayli artış göstermeye başladı. Zigcy Lite WooCommerce uyumluluğu sayesinde sizlere üst düzey satış yapabilmenize olanak sağlıyor. Temanın özelleştirilebilir olmasından dolayı ana sayfayı, kategorileri ve sayfaları hayal gücünüzle eşsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Zigcy Lite, 2 adet WooCommerce arşiv düzeni ve 4 sayfa düzeneği sunmaktadır. Bu düzenler arasından müşteri kitlenize uygun olanı seçip müşterilerinizin sitenizde daha çok vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış ticaret düzeni sayesinde ürünlerinizi ön plana çıkararak müşterilerinizin ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Zigcy Lite, blog özelliği ile ürünleriniz üzerine yazılar yazarak arama motorlarına üst sıralara çıkabilirsiniz. Temanın SEO uyumluluğu bulunmaktadır. Bu sayede kurallara uygun yazacağınız yazılar ile arama motorlarında ilk sayfada yerinizi almaya hazırlanın. Dilerseniz En İyi WordPress Film Temaları adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zigcy Lite WordPress E-Ticaret Teması Özellikleri

Arama Özelliği

E-Ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından birisi arama özelliğidir. Arama özelliği ile müşterilerinize aradıkları ürünleri kolaylıkla bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Favorilere Ekleme Özelliği

Müşterilerin beğendiği fakat sonradan almak istedikleri ürünleri favorilerine ekleyebileceği özellik bu tema ile sizlere sunuluyor. Kullanıcıların daha sonra almak istediği ürünü onlara listelemelerini sağlarsanız satışlarda gözle görülür artış olacaktır.

WooCommerce Uyumlu

Tam uyumlu ve sorunsuz oluşturmak isteyenler tarafından genel olarak WooCommerce eklentisi tercih edilmektedir. Aktif olarak 5 milyondan fazla kuruluma sahip olması popüler olduğununda göstergesidir.

Hızlı ve Şık Tasarım

Bir web sitesi için hız olmazsa olmazdır çünkü ziyaretçiler beklemeyi hiçbir zaman sevmezler. Uzun sürede açılan sayfalar sizlere fazlasıyla müşteri kaybettirecektir.

Duyuru Özelliği

Müşterilerin dikkatini çekmek her zaman avantajdır ve kazancı arttırmaya yöneliktir. Yapacağınız kampanyaları, indirimleri ve özel ürünleri duyuru özelliği ile kullanıcılara sayfa açılışında gösterebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kolay kullanımı sayesinde panel üzerinden logonuzu yükleyebilirsiniz. Tema üzerinde yapacağınız her türlü özelleştirme içinde herhangi bir kod bilmenize gerek yok tamamen panel üzerinden özelleştirmeler yapabilirsiniz.

SEO Dostu

Zigcy Lite, SEO uyumlu bir WordPress temasıdır. Arama motorlarında ilk sayfalarda yerinizi alarak satışlarınızı iki katına çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Responsive Tasarım

Duyarlı tasarım sayesinde sitenizi ziyaret edenlerin cihaz boyutları otomatik olarak algılanıyor ve tasarım ona göre boyutlandırılıyor. Bu sayede sitenizi ziyaret edenler sayfa kayması gibi sorunlarla karşılaşmayarak sitenize hakim olacaklardır.

Zigcy Lite eCommerce

Zigcy Lite WordPress E-Ticaret Teması

Ücretsiz E-Ticaret Teması İndir

İNCELE  İNDİR