Mühendislik Scripti Ücretsiz İndir

tarafından
235
Mühendislik Scripti Ücretsiz İndir

Her şirketin kurumsal bir kimliğe bürünmesini istediğini gibi mühendislik firmaları da kurumsallığa bürünmek adına bir web sitelerinin olmasını istemektedir ve isteklerini karşılayacak tam olarak yazıma konu almış olduğum diyebiliriz. Kullanım ve kurulum açısından oldukça kolaydır. İsteklerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Bir web sitesinde en fazla önem verilen husus kuşkusuz SEO konusudur. Yazımda konu almış olduğum script seo açısından eşsiz olmaktadır. Site sahibinin isteklerini rahat bir şekilde karşılamak adına mevcuttur ve dilediğiniz bütün bilgileri kolaylıkla girişini doğru ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan eşi benzeri olmayan scriptimizin kurulum aşamalarına geçelim.

 

Mühendislik Scripti

Ücretsiz Mühendislik Scripti

Mühendislik Scripti Kurulumu İçin Yapılması Gerekli Adımlar,

Aşağıda belirttiğim indirme linkinden scriptimizi bilgisayarımıza indirelim. İndirmiş olduğumuz scriptimizi Filezilla aracılığı ile sunucumuza aktaralım.

Dosyalarımızı sunucumuza aktardıktan sonra PhpMyAdmin panelinden sql tablomuzu oluşturalım ve paylaşmış olduğum dosyalar arasındaki sql uzantılı dosyayı oluşturduğunuz veri tabanına aktaralım.

Belirttiğim adımları sorunsuz bir şekilde yaptıktan sonra paylaştığım dosyalar içerindeki admin klasörünü görüntüleyin ve içerisindeki baglan.php dosyasını düzenlemek için Notepad++ yardımı ile görüntüleyin. Baglan.php dosyasını görüntüledikten sonra dosya içerisindeki veri tabanı bilgilerini doğru bir şekilde tanımlayın ve filezilla yardımıyla sunucumuza aktaralım.

Bütün işlemleri tamamladıktan sonra aşağıda belirtmiş olduğum şekilde admin paneline giriş yaparak şirketinize göre gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Mühendislik Scriptinin Admin Paneline Giriş;

Siteaadresi.com/admin
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

Ücretsiz

Mühendislik Scripti İndir

İNDİR

rar şifresi: maytema.com