WordPress Kafe ve Restoran Teması

tarafından
571
WordPress Kafe ve Restoran Teması

Restoranınıza veya kafenize yeni bir soluk mu kazandırmak istiyorsunuz? Tam olarak doğru yerdesiniz. İş yerinize bir web sitesi açarak daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Web dünyasının büyük paya sahip olması artık herkesi web alanına yönlendiriyor. Yemek sektörünün kalbi de internet aleminde atmaktadır. İnsanlar artık her şeyi internet üzerinden araştırıyor ve buluyor. Kafe veya restorana sahipseniz yapmanız gereken çok basit. WordPress kafe ve restoran teması ile yeni bir site oluşturuyorsunuz. Oluşturduğunuz siteye sağladığınız yemekleri ve hizmetleri gösterişli bir şekilde ekliyorsunuz. Temanın sağladığı birçok özellik sayesinde yemeklerinizi rahatlıkla listeleyebileceksiniz. Temaya özel 9 tane widget bulunmaktadır.

WordPress Kafe ve Restoran Tema Özellikleri

Duyarlı Tasarım

Temanın duyarlı tasarımı sayesinde herkes sitenizi sorunsuz görüntüleyebilecek. Sitenizi ziyaret edenlerin cihaz boyutları tamamen otomatik olarak algılanıp ona göre otomatik boyutlama yapılmaktadır.

Özel Widgetlar

Sitenizi şekillendirmek ve güzel görüntü kazandırmak artık sizin elinizde. Temayla beraber gelen özel widgetlar sayesinde temanızı kendinize özgün hale getirebileceksiniz.

Canlı WordPress Özelleştirici

Özelleştirici sayesinde temanız üzerinde değişiklikler yapmak artık çok basit. Tema üzerinde neredeyse çoğu yeri değiştirebileceksiniz. Yaptığınız değişiklikleri canlı olarak ön izleyebilecek ve beğenmediğiniz taktirde kaldırabileceksiniz.

Özel Arka Plan Seçeneği

Sitenizin arka planını özelleştirebileceksiniz. Arka planı kendi zevkinize göre isterseniz renklerle boyayabilecek isterseniz de resimlerle süsleyebileceksiniz.

Tarayıcılarla Uyumlu

Tema tüm tarayıcılarla tamamen uyumlu çalışabilmektedir. Bu sayede tarayıcı yönünden herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

İndir

İndir

İNCELE  İNDİR