Phunk WordPress Blog Teması

tarafından
235
Phunk WordPress Blog Teması

, web sitelerini yenilemeye çalışan blog yazarları için harika bir varlıktır. Phunk'ın modern tasarımı, web sitenizi öne çıkaracak ve birçok özelleştirme seçeneği, tasarımı vizyonunuza mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır. En önemli özelliklerden bazıları, bir başlık karuseli, çoklu düzen seçenekleri, widget'lı bir altbilgi ve tabii ki hızlı yükleme süresidir.

Phunk WordPress Blog Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı ön izlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Hızlı ve Hafif

Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Site kullanıcılarınıza daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Gelişmiş Yazı Tipleri

Titizlikle tasarlanmış başlıklar, paragraflar ve Google yazı tipleri gibi bir dizi şık ve zarif tipografi seçeneği edinin. Harika içeriğinizi cesur ve güzel bir tasarımla sergileyin.

Özel Arka Plan Seçeneği

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

Özel CSS (Ek CSS)

WordPress sitenizin arka ucuna özel CSS ekleyerek sitenizdeki herhangi bir öğeyi ihtiyacınıza ve blog gereksiniminize göre düzenleyin, özelleştirin ve stilize edin.

Birden Fazla Renk Seçeneği

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Çeviriye Uyumlu

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmek için uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Dahili arama sistemi

Kullanıcının web sitesinde veya internette ilgili konu hakkında arama yapmasını sağlayan yerleşik Arama seçenekleri, tema ile entegre ve uyumludur.

Öne Çıkan Gönderiler

Şık özellikli gönderi seçeneği ile stilin kenarıyla güzelce tasarlanmış yaratıcı özellikli yayınlarınızı sergileyin!

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeyi tıklayarak yükleyin.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Phunk WordPress Blog Teması İndir

Ücretsiz

WordPress Blog Teması İndir