Hoot Ubix Kurumsal WordPress Teması

tarafından
147
Hoot Ubix Kurumsal WordPress Teması

, her türlü kurumsal site için mükemmel olan WordPress için hafif ancak zengin özelliklere sahip bir temadır. Sadece temiz ve güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda yüklenmesi de çok hızlıdır. Baştan sona duyarlı ve SEO optimizasyonlu olacak şekilde oluşturulan bu tema, çok daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. 991 Simge Yazı Tipleri, Retina Hazır Ekran, Sınırsız Vurgu Renk Seçenekleri, HTML ve Görüntü Kaydırıcısı ve çok daha fazlasıyla sitenizin harika görünmesini sağlayabilirsiniz. İşleri daha da iyi hale getirmek için, Hoot Ubix'in kurulumu ve kullanımı, WordPress'e yeni başlayanlar için bile çok kolaydır.

Hoot Ubix Özellikleri

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca değiştirin. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Retina Hazır

İnç kare başına daha fazla piksel gösteren retinaya hazır ekran sayesinde web sitenizde daha keskin ve net görüntü ve çözünürlük elde edin!

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Kutulu ve Geniş Düzen

Yaratıcı ol! Tam genişlikte geniş düzen desenine sahip benzersiz kare veya kutulu tasarım düzeniyle sitenize ekstra ilgi çekici faktör ekleyin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Özel Logo Yükleme Seçeneği

Tanının! Web siteniz için mükemmel olan herhangi bir resmi, web sitenizin resmi logosu olarak kolayca bir düğmeye tıklayarak yükleyin.

ı

Hoot Ubix İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR