En İyi WordPress Film Temaları

tarafından
505
En İyi WordPress Film Temaları

Yazımızda paylaşacağımız WordPress arasından beğendiğiniz ve size uygun olanı seçerek telif hakkı sizde olan filmleri paylaşıp küçük bir gelir kaynağı oluşturmak ister misiniz ? Eğer cevabınız evet ise tam olarak doğru yerdesiniz. Son zamanların en popüler olan yazımızda derlenmiş bulunmakta. Derlemiş olduğum temalar ücretli temalar olduğu için fazlasıyla özelliği bulunmaktadır ve devamlı destek sağlandığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. WordPress film temalarının bir çoğunda fragman gösterimi, inceleme puanı ve film yayınlama özelliği bulunmaktadır. Sizlerle paylaşmış olduğum temaların genel olarak tercih edilmesindeki en büyük etken tasarımlarının göze hitap etmesi ve ücretli temalara benzer özellikler taşımasıdır. Temaların SEO uyumluluğu sayesinde arama motorlarında her zaman bir adım ileride olacaksınız. O halde sektörün en çok tercih edilen temalarıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. İsterseniz En İyi Kurumsal Temaları derlediğimiz yazımızı da inceleyebilirsiniz.

WordPress Film Temaları

 

Modern bir  arayüzün tasarımına sahip olması ve en gelişmiş video eklentileri ve sistemiyle birinci sırada yer alan temadır. WordPress film temaları arasında tasarımıyla ses getiren Movifox 4 adet şablondan oluşmaktadır. Özelleştirme seçeneği bulunduğu için hoşunuza giden ve zevkinize hitap eden şablonlardan birini seçerek güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Tasarımı esneklik ve kullanışlılık açısından  ileri seviyededir.

İNCELE  SATIN AL

 

 

Yüksek performansı ve modern tasarımı ile ön plana çıkan VadiFilm WordPress film temaları arasında yerini alıyor. Ön planda bulunan ve kullanıcılar tarafından tasarımı beğenilen temalarından birisidir. Gelişmiş filtreleme seçeneği ve SEO uyumluluğu sayesinde arama motorlarını resmen sitenize davet edeceksiniz.

WordPress Film Teması VadiFilm

VadiFilm WordPress Film Teması

İNCELE  SATIN AL

 

 

WordPress film temalarında dikkat edilmesi gerekenler hızlı ve modern tasarıma sahip olmasıdır. Bu iki önemli özellik WPT Promovie teması ile bizlere sunuluyor. Kullanımı basit ve kurulum aşamaları bizzat yapımcısı tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. Tema konusunda gerekli destekte yapımcıları tarafından devamlı olarak sağlanıyor.

WPT Promovie Film Teması

WPT Promovie WordPress Film Teması

İNCELE  SATIN AL

 

 

Ülkemizde en çok kullanılan WordPress film teması 'ün güncellenmiş sürümüdür. Tek yapmanız gereken kategoriler oluşturup telif hakları elinizde olan filmleri paylaşmanız. Dizi ve film paylaşmak artık çok basit herhangi bir kod bilmenize gerek yok. Basit ve anlaşılır kullanımı ile ziyaretçilerinizi sitenizde tutarak yüksek tıklamalara ulaşmak sizin elinizde.

Keremiya v5 WordPress Film Tema

Keremiya v5 WordPress Film Teması

İNCELE  SATIN AL

 

Keremiya v4

Derlemiş olduğumuz WordPress film temalarının sonuncusu olan ve ülkemizde popüler olan Keremiya v4 temasına yer veriyoruz. Tasarım olarak kullanıcı dostu bir temadır ve tam anlamıyla film teması diyebiliyoruz. Tercih edilen özellikleri arasında hızlı ve kolay kullanımı bulunmakta. Ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmektedir çünkü performanslı ve aradığınız her şey karşınızda duruyor. Eğer bu sektörde en iyisi olacağım diyorsanız bu tema hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Keremiya v4 Film Teması

Keremiya v4 WordPress Film Teması

İNCELE  SATIN AL

En İyi WordPress Film Temaları

WordPress Film Temaları İndir