Albar WordPress Teması

tarafından
176
Albar WordPress Teması

Albar , WordPress için tamamen ücretsiz olan çok amaçlı bir temadır. Bir işletme sitesi, kişisel blog, çevrimiçi mağaza veya bir portföy sitesi istiyorsanız, bu tema harika bir seçimdir. Sayfa Oluşturucu hazırdır, yani çekici görünümlü web sayfaları oluşturmak çok kolay bir zamana sahip olacaksınız. Tema da tamamen duyarlıdır, bu da sitenizin ekran boyutundan bağımsız olarak inanılmaz derecede iyi çalışacağı anlamına gelir. Hepsinden önemlisi, Albar, Meta Slider ve BreadCrumb NavXT gibi bir dizi başka eklentiyle de uyumludur.

Albar WordPress Teması Özellikleri

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karmaşa içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Anında ve kolayca özel web sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan Sayfa Oluşturucu eklentilerini destekler. Ön uç veya arka uç sayfa oluşturucuların / düzenleyicilerin gücünü deneyimleyin.

İletişim Formları Eklemeye Uygun

Müşterilerinizin güzel tasarlanmış iletişim formlarını kullanarak web sitenize tüm ayrıntılarıyla kaydolmalarına olanak tanıyan İletişim Formu eklentileriyle uyumludur.

Özel Arka Plan

Tüm web sitenizin arka planını özelleştirin – yalnızca birkaç adımda arka plan rengini veya arka plan resmini değiştirin ve markanızın web sitesini oluşturun.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmek için uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Şık 404 Hata Sayfası

Sitenizde 404 hatası mı var? Endişelenmeyin, tema, kullanıcınızın oluşan hatayı bilmesini sağlayan yerleşik bir 404 Hata sayfasıyla birlikte gelir.

Dahili arama sistemi

Kullanıcının web sitesinde veya internette ilgili konu hakkında arama yapmasını sağlayan yerleşik Arama seçenekleri, tema ile entegre ve uyumludur.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Ayrıca neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

TEMAYI İNCELEİNDİR

Albar WordPress Teması İndir

Ücretsiz WP Temaları

Ücretsiz