Fitness Hub WordPress Teması

tarafından
466
Fitness Hub WordPress Teması

, fitness ile ilgili işinizin en iyi yönlerini sergilemenizi sağlayacak güzel tasarlanmış bir temadır. Tarayıcılar arası uyumlu, tamamen duyarlı ve çeviriye hazır olduğundan, daha geniş bir kitleye ulaşmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Ayrıca WooCommerce uyumludur, böylece siteniz herhangi bir sorun olmadan çevrimiçi parasal işlemler için kullanılabilir. Fitness Hub ayrıca Sayfa Oluşturucu ile uyumludur, yani güzel web sayfaları oluşturmak için kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur.

 

Fitness Hub WordPress Teması

Fitness Hub Özellikleri

Son Derece Özelleştirilebilir

Hemen hemen her şeyi değiştirin ve web sitenizin görünümünü ve hissini kolayca dönüştürün. Yapılandırması kolay tema seçenekleri ve ayarları, istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır.

Sorumlu tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Sayfa Oluşturucu Desteği

Mükemmel siteyi oluşturmanın etkili ve kolay süreci için popüler WordPress Sayfa Oluşturucu eklentileriyle tamamen uyumludur! Tema sağlayıcılardan tüm bilgileri ve desteği alın.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk şemasını, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

Özel Widget'lar

Web sitenizdeki içerik parçalarını ve medyayı, özellikle kenar çubuklarında, üstbilgi ve altbilgide, özel widget'larla karıştırın ve eşleştirin. Web sitenizi kendi tarzınıza göre yeniden tanımlayın.

Sosyal Medya Dostu

Sosyal medya platformlarıyla entegre entegre – sosyal paylaşım, sosyal simgeler ve diğer sosyal medya özellikleri kolaylaştı! Artı, neredeyse tüm sosyal medya eklentileriyle uyumludur.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Web sitenizi, tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcıyı kullanarak gereksiz gecikme ve daha da hızlı yükleme süresi olmadan kullanın.

Hızlı ve Hafif

Hız önemlidir! Karmaşıklık ve karışıklık içermeyen minimum ve temiz kodla oluşturulmuş bu hafif temayla son derece hızlı bir web sitesi oluşturun. Sitenizin kullanıcılarına daha hızlı hizmet verin ve onları daha mutlu hale getirin.

TEMAYI İNCELE İNDİR

Fitness Hub WordPress Teması İndir

Ücretsiz

Free