Dollah WordPress Teması

tarafından
173
Dollah WordPress Teması

, gıdayla ilgili içeriği güzel ve zarif bir şekilde göstermeye yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu retinaya hazır tema, resimlerinizin net ve yüksek kaliteli olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. SEO optimize edildiğinden, Arama Motorları aracılığıyla daha geniş bir kitleye ulaşmak daha kolay olacaktır. Bu tema aynı zamanda her türlü görsel tabanlı web sitesi için mükemmel olabilecek kadar esnektir. Dollah ayrıca güvenli bir kod içerir ve hızlı yükleme süreleri sağlar.

Dollah WordPress Teması Özellikleri

Retina Hazır

İnç kare başına daha fazla piksel gösteren retinaya hazır ekran sayesinde web sitenizde daha keskin ve net görüntü ve çözünürlük elde edin!

Duyarlı tasarım

Ziyaretçinin ekran boyutunu ve cihazın yönünü algılayan ve kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde düzeni buna göre değiştiren web sayfaları oluşturun.

Hız için Optimize Edildi

Herhangi bir işlemi yüksek hızda gerçekleştirirken, sitenizde en yüksek ve en üst düzeye çıkarılmış performans ve etkinliği elde edin.

SEO Dostu

Hem insanların hem de arama motoru botlarının sevdiği temiz ve doğrulanmış kodu kullanan profesyoneller tarafından geliştirildi. Daha fazla SEO özelliği için Yoast veya Hepsi Bir Arada SEO veya diğer SEO eklentileri ile uyumludur.

Canlı WordPress Özelleştirici

Tema ayarlarını ve site görünümünü (sitenin kimliğini, renk düzenini, menüleri, widget'ları, arka plan görüntüsünü vb. Yapılandırın) gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirin. Varsayılan ön uç düzenleyicinin gücünü hissedin.

WooCommerce Uyumlu

Resmi WordPress e-ticaret eklentisi ‘WooCommerce' ile uyumludur. WooCommerce'i kurun, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün ve kendi ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayın.

Kutulu ve Geniş Düzen

Hayal gücüne güven! Tam genişlikte geniş düzen desenine sahip benzersiz kare veya kutulu tasarım düzeniyle sitenize ekstra ilgi çekici faktör ekleyin.

Basit ve Son Derece Sezgisel Tasarım

WordPress acemi mi? Telaşa gerek yok. Herhangi bir koda dokunmadan temayı kolayca yapılandırabilir ve özelleştirebilirsiniz – basitliği ve son derece sezgisel arayüzü daha önce hiç olmadığı gibi hissedin.

Çeviriye Hazır

Sitenizi varsayılandan başka herhangi bir dile çevirmeye uygun hale getiren popüler çeviri widget'ları ve eklentileriyle tam uyumludur.

İletişim Formları

Müşterilerinizin güzel tasarlanmış iletişim formlarını kullanarak web sitenize tüm ayrıntılarıyla kaydolmalarına olanak tanıyan İletişim Formu eklentileriyle uyumludur.

Sınırsız Renkler

Sınırsız renklerle web tasarımının sınırsız özgürlüğünü keşfedin. Web sitenizin neredeyse tüm alanlarını en sevdiğiniz renklerle özelleştirin ve ışıltılı bir web sayfası oluşturun.

Dollah WordPress Teması İndir

TEMAYI İNCELEİNDİR