En İyi Kurumsal WordPress Temaları

tarafından
251
En İyi Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal kurumsal firmaların artık gözdesi haline geldi. Kolay kullanımı ve güvenliği açısından birçok kurumsal firmanın tercihi WordPress'ten yana oluyor. Durum böyle olunca sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Gerek tasarımlarıyla gerekte performanslarıyla dikkat çeken temalar kurumsal firmaların radarına takılıyorlar. Kurumsal firmalar için birden fazla önemli etken bulunmakta. Bunlardan biriside SEO uyumluluğu zaten artık WordPress temalarının tamamında bunun bulunması gerektiğini düşünüyorum. Temalar üzerinde özelleştirmeler yaparak farklı amaçlara da hizmet edebilirsiniz. 2020 yılının performansıyla, tasarımıyla, özellikleriyle, modernliği ve SEO uyumuyla dikkat çeken en iyi kurumsal WordPress temalarını derledik. İsterseniz derlediğimiz 2020'nin En Güzel WordPress Temaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

Bento

Bento teması üzerinde yapabileceğiniz kişileştirmeler bakımından en geniş kapsamlı WordPress temasıdır. Temayı özelleştirerek kişisel blog, yerel işletmeler, kurumsal şirketler, e-ticaret için kullanabilirsiniz. Güçlü alt yapısı ve profesyonel görünümü sayesinde temaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bento WordPress temasının tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de hiçbir kod bilmeden kolay kullanıma sahip olmasıdır. SEO uyumluluğu bulunmakta ve güçlendirilmiş bir yapısı bulunmaktadır. Bol renk seçenekleri arasından istediğiniz seçip bunun yanında ızgara düzenini de kullanabilirsiniz.

Bento WordPress Tema

Bento Kurumsal

İNCELE  İNDİR

 

 

Flash

Kurumsal firmalar tarafından tercih edilen temalardan bir diğeri de Flash temasıdır. Tasarım olarak basit tam bir tek sayfa ve aşağıya doğru kaydırılan bir tasarıma sahiptir. Kurumsal bir firmanız var ise eğer Flash tam olarak size hitap etmektedir. Flash temasını özelleştirerek firmanızın prestijine prestij katabilirsiniz. Firmanızın çalışma alanlarını temada vurgulayarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekmesini sağlayabilirsiniz. Duyarlı tasarımı ve sürükle bırak tasarımı ile kolaylıkla sayfalar oluşturup özelleştirmeler yapabilirsiniz. Birden fazla renk seçeneği ile sitenizi renklendirmeniz mümkün. 11 adet özel widget seçeneği ile temayı hiç kod bilmeden kendinize özgün yapabilirsiniz. Flash SEO uyumluluğu sayesinde kurumsal firmaları daima üst sıralara taşımaya devam ediyor. Performans konusunda da optimize edilmiş olup hız konusunda da başarı göstermektedir.

 

İNCELE  İNDİR

 

 

Hestia

Tamamen sade tamamen modern tasarıma sahip olan Hestia resmen birinci sıraya oynuyor. Ücretsiz WordPress temaları arasında en çok tercih edilen temalar arasında bulunmaktadır. Aktif olarak 100.000+ kullanıcı tarafından kullanılmasından çok tercih edildiği açıkça belli oluyor. Tek sayfa tasarımıyla sayfalara hızlı erişim sağlayabilmek mümkün. WooCommerce uyumluluğu sayesinde özelleştirmelere yaparak e-ticaret sitenize uyarlayabilirsiniz. Farklı widget alanlarıyla temanın kontrolü bizim elimizde. SEO uyumluluğu sayesinde kurumsal firmanızı üst sıralara taşıyacaksınız ya da e-ticaret sitenizde satışlarınızı ikiye katlayacaksınız. Hestia ile blog yazılarına da yer verilmektedir.

Hestia WordPress Tema

Hestia Kurumsal WordPress Teması

İNCELE  İNDİR

 

Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal WordPress Temaları İndir