WordPress Blog Teması – Blossom Pin

tarafından
204
WordPress Blog Teması – Blossom Pin

Blossom Pin, Pinterest ilham alınarak tasarlanmış hoş görüntüye sahip bir WordPress blog temasıdır. Bu blog teması ile görseller tamamen ön plana çıkarılmıştır. İlgi çekici görseller ile ziyaretçilerin ilgisini çekebilir ve sitenizde daha uzun vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Daha çok kadınlara özel olan siteler için tercih edilsede üzerinde değişiklikler yaparak farklı türde sitelere uyarlayabilmeniz mümkündür. Bu yüzden tema WordPress kullanıcı arasında bir hayli tercih edilmekte.

Tema sadece hoş görüntüsünüden dolayı tercih edilmiyor tabi. Blossom Pin, hoş görüntüsünün yanında birçok özelliğe sahip. Banner'da kayan bir slider, fare tekerleğini kaydırıkça farklı sayfaya yönlendirme, instagram hesabını entegre edebilme gibi özellikler ile en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Blossom Pin teması WooCommerce ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu uyumluluk sayesinde siteniz üzerinden satış yapabilirsiniz. Özellikle de kadın siteleri üzerinden satış yaparsanız daha çok kazanç sağlayabileceğinizi düşünüyorum.

Blossom Pin – Özellikleri

Duyarlı Tasarım

En çok tercih edilen temaların bir çoğunda duyarlı tasarım bulunmakta. Temalar için olmazsa olmaz haline gelin bu özellik ile ziyaretçilerin ekran boyutları otomatik olarak tespit ediliyor. Tema ziyaretçinizin ekran boyutuna göre sunulmaktadır.

Değiştirilebilir Tasarım

Temanın neredeyse her ayarını ve görünümünü WordPress panelinden değiştirebilir ve değişikliklerinizi canlı olarak önizleyebilirsiniz. Bu sayede kaydetmeden tema üzerinde olan değişiklikleri görebilecek ve anında müdahale edebilieceksiniz.

SEO Uyumlu

Bir sitenin olmazsa olmaz en temel konusu SEO'dur. SEO su olmayan bir site ile uğraşmak boşa kürek çekmek gibidir. Blossom Pin, en popüler SEO eklentileri ile uyumlu çalışmaktadır. Yapacağınız doğru SEO ile arama motorlarında üst sıralara çıkarak site trafiğinizi arttırabilirsiniz.

Pinterest Tarzı Tasarım

Pinterest sitesi ilham alınarak tasarlanmış ve tamamen hoş bir tasarıma sahiptir. Daha çok kadınlara özgü siteler için tasarlanmış fakat tema üzerinde değişiklikler yaparak farklı türdeki sitelere uyarlayabilirsiniz.

Değiştirilebilir Yazı Tipi

Tema panelinde sitedeki çoğu yazı tipini değiştirebilir ve üzerlerinde farklı oynamalar yapabilirsiniz. Unutmayın ki bir temanın en önemli etkeni görüntüdür. Görüntüyü güzelleştirmek tamamen sizin hayat gücünüze bağlıdır.

İnstagram İle Uyumlu

Temanın en alt kısmına İnstagram hesabınızı entegre edebilirsiniz. Bu sayede İnstagram paylaşımlarınızı ziyaretçilerin görmesini ve takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

WooCommerce Uyumlu

WordPress'in en çok tercih edilen e-Ticaret eklentisi olan WooCommerce ile tamamen uyumlu olarak çalışabilmektedir. WooCommerce eklentisi sayesinde temanızı hem blog hem de haline getirebilirsiniz. Kitlenize uygun olarak ürün satışı yaparsanız satışlarınız ikiye katlanacaktır.

Çoklu Renk Seçeneği

Blossom Pin, standart olarak pembe rengiyle gelmektedir fakat tema üzerinde birçok alanın rengini değiştirebilir ve kendizine uygun hale getirebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

Web sitenize dünyanın her yerinden ve her türlü tarayıcıdan bağlantı sağlayabilecekler. Bu özellik sayesinde tek bir tarayıcıya bağlı kalmayarak ziyaretçilere tarayıcı konusunda özgürlük sağlıyorsunuz.

Çeviri Eklentileri İle Uyumlu

Temayı farklı bir dile çevirmek mi istiyorsunuz? Blossom Pin sizlere bu imkanı sağlıyor. Çeviri hizmeti sunan eklentiler ile tamamen uyumlu olarak çalışabilmektedir. Çeviri eklentileri ile tema dilini çevirebilirsiniz. Temalar üzerinde nasıl çeviri yapılacağını bilmiyorsanız WordPress Tema Türkçeleştirme adlı yazımızı inceleyebilirsiniz. Temanın çevirisini yaparken sizlere tam bir rehber olarak yardımcı olacaktır.

WordPress Blog Teması

Blossom Pin WordPress Blog Teması

Ücretsiz WordPress Blog Teması İndir

İNCELE  İNDİR